Ciekawe akcesoria samochodowe 2020: Top gadżety do samochodu

Mercedes

Posiadanie samochodu jest satysfakcjonującym doświadczeniem. Używasz swojego samochodu, aby robić w życiu prawie wszystko. Są pewne rzeczy, które mogą sprawić, że doświadczenie to będzie trochę lepsze.

Technologia zmieniła sposób, w jaki prowadzimy samochód. W tym sezonie, możesz z łatwością dodać trochę do swojego samochodu. Te gadżety są stosunkowo niedrogie.

OtoPod Car Passenger Charging Station

Zapewnij swoim pasażerom dostęp do stacji ładowania OtoPod Car Passenger Charging Station. Jest to stacja ładująca 3 w 1, która zapewnia dowolny kabel, którego potrzebują pasażerowie na tylnych siedzeniach. OtoPod jest wyposażony w trzy zestawy kabli – Lightning, micro USB i USB-C – z najwyższej jakości miedzianym rdzeniem.

MagicMount Charge3 Vent Wireless Magnetic Mount

Bezprzewodowy uchwyt magnetyczny MagicMount Charge3 Vent Wireless Magnetic Mount umożliwia ładowanie telefonu z obsługą technologii Qi- bez uszczerbku dla przepływu powietrza w samochodzie. Jego konstrukcja FreeFlow ma otwartą podstawę, która nie blokuje otworu wentylacyjnego.

Kamerka Nextbase 612GW

Nie ma nic bardziej irytującego niż próba wytłumaczenia firmie ubezpieczeniowej, że wypadek nie był z Twojej winy.

Nagrywanie w jakości 4K. Inteligentna kamera pozwala na nagrywanie i łatwe przenoszenie materiału filmowego z urządzenia na telefon lub domowy komputer. Używa magnetycznej podkładki, aby zabezpieczyć ją na desce rozdzielczej i śledzi Twój GPS.

TyrePal Solar

Aby uzyskać najlepsze oszczędności paliwa, należy utrzymywać właściwe ciśnienie w oponach. Aby uniknąć zniszczenia przebitej opony przez jazdę po jej opróżnieniu, potrzebny jest system ostrzegawczy. System TyrePal’s Solar robi dokładnie to samo, pozwalając na zamontowanie w samochodzie systemu monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS).

Odkurzacz bezprzewodowy RAC

Bez względu na to, czy jesteś schludny, czy też nie, odkurzacz RAC to świetny prezent.

Ta bezprzewodowy i całkowicie przenośny odkurzacz który jest wyposażony w wycieraczkę i szczotkę do tapicerki, dzięki czemu Twój samochód błyskawicznie będzie lśnił.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *